Všechna vozidla jsou vystavena různým druhům poškození laku jako např. hlubokým nebo jemným škrábancům, vyblednutí barvy, kontaminaci kyselinami nebo skvrnám od vodního kamene, které snadno poškodí lak vozidla a zvyšují riziko zničení hlavní povrchové vrstvy. Ochranná fólie MAGNUS PRO dokáže před těmito poškozeními lak ochránit a zároveň zachová původní estetický vzhled, kterému navíc dodá výjimečný jas a lesk. Vaše vozidlo tak může vypadat jako nové po celou dobu.

magnus pro optimum magnus pro optimum

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak pečovat a udržovat ochrannou fólii MAGNUS PRO?

MAGNUS PRO nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí vozidlo mýt PH neutrálním šamponem každý druhý týden.

Jak dlouho vydrží taková ochranná fólie?

Fólie při správném udržování má záruku až 10 let (není potřeba ji z vozu demontovat).

Může se na fólii aplikovat keramická ochrana?

Na fólii MAGNUS PRO nepotřebujete aplikovat dodatečnou keramickou ochranu, protože jí již obsahuje.

Ochrání fólie MAGNUS PRO lak mého auta proti odstřelující kamínkům?

Samozřejmě! Ochranná fólie má jako jediná tloušťku až 215 mikronů, což je přibližně 400% více než tloušťka laku Vašeho vozidla.

Jaký je rozdíl mezi ochrannou fólií MAGNUS PRO a keramickou ochranou laku?

Rozdíl je velký. Keramická ochrana může dosahovat tloušťku kolem 5 až 10 mikronů a má jen tužkovou tvrdost. Na rozdíl od keramické ochrany má ochranná fólie MAGNUS PRO tloušťku až 215 mikronů, gumový a pružný povrch odolný vůči kamínkům, škrábancům a chemikáliím, který je odolný vůči poškrábání i kovovým předmětem. Pokud Vás někdo přesvědčuje, že keramická ochrana je odolná vůči byť drobným kamínkům či škrábancům, nevěřte mu! Požadujte názornou ukázku.

Co je to "samoopravná" funkce?

Je to vlastnost fólie, která se při drobném poškrábání dokáže opravit do původního stavu tak, že poškození na fólii není vidět a vy máte stále krásně lesklé vozidlo. Při vytvoření "sluníček" tvořících se například při nesprávném mytí, stačí ponechat vozidlo na slunci a materiál se sám zalije a opraví.

Sníží se lesk vozidla aplikací fólie MAGNUS PRO?

V žádném případě! Ochranná fólie MAGNUS PRO má vysoký a krásně čirý lesk. V některých případech jsme zpozorovali hezčí lesk na fólii jako na původním laku vozidla.

Můj orginální lak je matný, umíte ho ochránit?

Samozřejmě! I na matné tovární laky máme ochrannou fólii MAGNUS PRO MATTE, jejíž povrch je matný a proto ponechá vzhled Vašeho vozidla ve stavu jako když bylo nové.

Jak zjistím, která ochranná fólie je kvalitní?

Kvalitní ochranná fólie má dokonalý lesk, nežloutne, její textura není viditelná, má samoopravnou schopnost, dlouhou životnost, je odolná vůči poškození, má hydrofóbní povrch a keramickou ochranu, kterou není třeba nanášet dodatečně. Části ochranné fólie jsou přesně vyřezané pomocí plotru. Takto vyřezané části aplikují profesionální a školený pracovníci bez řezání fólie přímo na karoserii vozidla.