Ochranná fólie magnus pro

Ochranná fólie Magnus Pro

Všechna vozidla jsou vystavena různým druhům poškození laku jako např. hlubokým nebo jemným škrábancům, vyblednutí barvy, kontaminaci kyselinami nebo skvrnám od vodního kamene, které snadno poškodí lak vozidla a zvyšují riziko zničení hlavní povrchové vrstvy. Ochranná fólie Magnus Pro dokáže před těmito poškozeními lak ochránit a zároveň zachová původní estetický vzhled, kterému navíc dodá výjimečný jas a lesk. Vaše vozidlo tak může vypadat jako nové po celou dobu.

magnus pro ochranne folie

Verzeochranné fólie

Magnus Pro nabízí dvě verze ochrany laku Vašeho vozidla a to podle jeho typu. Při obou verzích ochranné fólie je samozřejmostí ochrana, samozacelení (regenerace) drobných škrábanců, keramická ochrana, extrémní tloušťka, u lesklé verze excelentní lesk a při obou verzích vysoká průzračnost.

magnus pro optimum

Nejlepší všestranná ochrana

Naše produktová řada Magnus Pro Optimum poskytuje nejlepší všestrannou ochranu laku před mechanickým poškozením a nepříznivými vlivy počasí.

Chci zjistit více
magnus pro matte

Z lesklého saténově matný

Magnus Pro MATTE přemění lesklý lak vašeho auta na elegantní saténový povrch. Ideální a plně zvratný způsob, jak zcela změnit vzhled vašeho auta.

Chci zjistit více

Možnostiochrany laku

Vyberte si nejvhodnější typ ochrany pro vaše vozidlo.

Kompletní ochrana vozu je MAXIMUM co můžete udělat pro zachování jeho hodnoty. Vozidlo se celé oblepí ochrannou fólií MAGNUS PRO pro ochranu trvající více než 10 let. V nabídce máme i balíky, které chrání kompletní přední část vozu, nebo balík ochrany pouze pro nárazník a světlomety.

FAQ Často kladené otázky

Magnus Pro nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí vozidlo mýt PH neutrálním šamponem každý druhý týden. Doporučujeme jednou za rok odborně dekontaminovat - obnova FCI.
Fólie při správném udržování má záruku až 10 let (není potřeba ji z vozu demontovat).
Samozřejmě! Ochranná fólie má jako jediná tloušťku až 215 mikronů, což je přibližně 400% více než je tloušťka laku Vašeho vozidla.
Rozdíl je velký. Keramická ochrana může dosahovat tloušťky kolem 5 až 10 mikronů a má pouze tužkovou tvrdost. Na rozdíl od keramické ochrany má ochranná fólie Magnus Pro tloušťku až 215 mikronů, gumový a pružný povrch odolný vůči kamínkům, škrábancům, chemikáliím a dokonce i poškrábání kovovým předmětem. Pokud Vás někdo přesvědčuje, že keramická ochrana je odolná byť jen proti drobným kamínkům či škrábancům, nevěřte mu! Požadujte názornou ukázku.
Je to vlastnost folie, která se při drobném poškrábání dokáže opravit (regenerovat) do původního stavu tak, že poškození na fólii není vidět a lak vašeho auta je stále krásně lesklý. Při vytvoření "sluníček" tvořících se například při nesprávném mytí stačí auto nechat stát na slunci a materiál se sám přelije a opraví.
V žádném případě! Ochranná fólie Magnus Pro má vysoký a krásně čirý lesk. V některých případech jsme zpozorovali hezčí lesk na fólii jako na původním laku vozidla.
Samozřejmě! I na matné tovární laky máme ochrannou fólii Magnus Pro MATTE, jejíž povrch je matný a proto ponechá vzhled Vašeho vozidla ve stavu jako když bylo nové.
Kvalitní ochranná fólie má dokonalý lesk, nežloutne, její textura není viditelná, má samoopravnou (regenerační) schopnost, dlouhou životnost, je odolná vůči poškození, má hydrofóbní povrch a keramickou ochranu, kterou není třeba nanášet dodatečně. Části ochranné fólie jsou přesně vyřezané pomocí plotru. Takto vyřezané části aplikují profesionální a školení pracovníci bez řezání fólie přímo na karoserii vozidla.