magnus pro matte

Magnus Pro Matte

Saténově matný COOL povrch Magnus Pro MATTE chrání jemnou strukturu a texturu laku. Díky své tloušťce, která je o 400% silnější než původní vrstva laku, poskytuje Magnus Pro MATTE o 400% více ochrany více ochrany před odstřelujícími kamínky, škrábanci či jiným mechanickým poškozením a tím zaručí dokonalou ochranu Vaší investice do vozidla.

Z leskléhomatný!

Magnus Pro MATTE se také může využít pro změnu lesklého laku na matný. Je to ideální a plně zvratný způsob, jak laku vašeho vozu dodat elegantní saténový povrch a zcela převrátit jeho původní vzhled.

Ochrana
Tloušťka
Regenerace
Lesk
Čirost
Hydrofobnost
magnus pro polozka grafu
Magnus Pro
Proslulý svým povrchem, matným vzhledem a pískovo hrubou strukturou. V současnosti jsou v automobilovém odvětví matné laky stále více žádané a trendy. S Magnus Pro Matte docílíte vzhled matného Cool povrchu při zachování původní barvy laku.
znacka x polozka grafu
Značka X
Většina konkurenčních značek vlivem rychlé a neprofesionální aplikace často zanechává lak vozu nedokonale matný s mnoha povrchovými nedokonalostmi.

Téměřbez péče

Ochranná fólie Magnus Pro nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí vozidlo mýt PH neutrálním šamponem každý druhý týden. Pro stálou dokonalost a snadnější údržbu doporučujeme1x /rok refresh a dekontaminaci u aplikátora čímž se znova omladí a oživý fce fólie.

Extrémníodolnost

High-tech polymerová struktura ochranné fólie Magnus Pro ji činí extrémně odolnou a zároveň i vysoce flexibilní. Díky těmto vlastnostem naše ochranná fólie dokonale přilne k laku vozidla a utěsní jej, čímž jej účinně chrání před všemi nečistotami. Samoopravná vrstva se postará o drobné škrábance a váš vůz bude vypadat lépe než nový.

vrstvy ochranne folie magnus pro matte

FAQ Často kladené otázky

Magnus Pro nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí vozidlo mýt PH neutrálním šamponem každý druhý týden. Doporučujeme jednou za rok odborně dekontaminovat - obnova FCI.
Fólie při správném udržování má záruku až 10 let (není potřeba ji z vozu demontovat).
Samozřejmě! Ochranná fólie má jako jediná tloušťku až 215 mikronů, což je přibližně 400% více než je tloušťka laku Vašeho vozidla.
Rozdíl je velký. Keramická ochrana může dosahovat tloušťky kolem 5 až 10 mikronů a má pouze tužkovou tvrdost. Na rozdíl od keramické ochrany má ochranná fólie Magnus Pro tloušťku až 215 mikronů, gumový a pružný povrch odolný vůči kamínkům, škrábancům, chemikáliím a dokonce i poškrábání kovovým předmětem. Pokud Vás někdo přesvědčuje, že keramická ochrana je odolná byť jen proti drobným kamínkům či škrábancům, nevěřte mu! Požadujte názornou ukázku.
Je to vlastnost folie, která se při drobném poškrábání dokáže opravit (regenerovat) do původního stavu tak, že poškození na fólii není vidět a lak vašeho auta je stále krásně lesklý. Při vytvoření "sluníček" tvořících se například při nesprávném mytí stačí auto nechat stát na slunci a materiál se sám přelije a opraví.
V žádném případě! Ochranná fólie Magnus Pro má vysoký a krásně čirý lesk. V některých případech jsme zpozorovali hezčí lesk na fólii jako na původním laku vozidla.
Samozřejmě! I na matné tovární laky máme ochrannou fólii Magnus Pro MATTE, jejíž povrch je matný a proto ponechá vzhled Vašeho vozidla ve stavu jako když bylo nové.
Kvalitní ochranná fólie má dokonalý lesk, nežloutne, její textura není viditelná, má samoopravnou (regenerační) schopnost, dlouhou životnost, je odolná vůči poškození, má hydrofóbní povrch a keramickou ochranu, kterou není třeba nanášet dodatečně. Části ochranné fólie jsou přesně vyřezané pomocí plotru. Takto vyřezané části aplikují profesionální a školení pracovníci bez řezání fólie přímo na karoserii vozidla.